TURBO EXHAUST GASKET( Circular )
- Product Name
- TURBO EXHAUST GASKET( Circular )
- Product No.
- 115 44 094
- Product Group
- EAN No
- 8680580019467
- Weight (kg)
- 0.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | A4221440280 |
| MERCEDES | 4221440280 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| INSIDE DIAMETER | Ø78 mm |
| DIAMETER | Ø140 mm |
| THICKNESS | 0,40 mm |
| DIMENSION | DELİK DAİRESİ: Ø118 mm |