GUIDE PULLEY
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0005501933 |
| MERCEDES | 4572001070 |
| MERCEDES | 0003501633 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| DIAMETER | Ø64 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø20 mm |
| HEIGHT | 38 mm |
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0005501933 |
| MERCEDES | 4572001070 |
| MERCEDES | 0003501633 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| DIAMETER | Ø64 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø20 mm |
| HEIGHT | 38 mm |
There are no items in your shopping cart.