BEARING
- Product Name
- BEARING
- Product No.
- 300 00 011
- Product Group
- EAN No
- 8680580101537
- Weight (kg)
- 0.3500
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| DAF | 1652986 |
| RVI | 7420512915 |
| RVI | 7401652986 |
| VOLVO | 8178864 |
| VOLVO | 20512915 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 19 mm |
| DIAMETER | Ø72mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø30 mm |