DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 09 442
- Product Group
- EAN No
- 8680580091142
- Weight (kg)
- 15.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 1411403 |
| SCANIA | 1897334 |
| SCANIA | 1734021 |
| SCANIA | 2435017 |
| SCANIA | 1388958 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 62 mm |
| LENGTH | 1560 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |