RELEASE REVER BLOCK
- Product Name
- RELEASE REVER BLOCK
- Product No.
- 211 00 004
- Product Group
- EAN No
- 8680580064399
- Weight (kg)
- 0.8500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| BMC | ZF6060306096 |
| MERCEDES | 0002540136 |
| MERCEDES | 0002540036 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| JOINT TOOTH | 12 x 1,75 mm |
| Ax | 36 mm |
| HEIGHT | 81 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø18 mm |