RUBBER BUSHING
- Product Name
- RUBBER BUSHING
- Product No.
- 469 66 032
- Product Group
- EAN No
- 8680580230817
- Weight (kg)
- 0.4125
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| DAF | 1366868 |
| DAF | 1425160 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 62 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø20 mm |
| DIAMETER | Ø74 mm |