JOST REPAIR KIT
- Product Name
- JOST REPAIR KIT
- Product No.
- 375 82 001
- Product Group
- EAN No
- 8680580173626
- Weight (kg)
- 2.9300
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| JOST | SK210525S |
| JOST | SK1259S |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 64 / 16 mm |
| B | 175 / 114 mm |
| A | 160 / 105 mm |