DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 10 580
- Product Group
- EAN No
- 8680580091975
- Weight (kg)
- 11.6500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 2007276 |
| SCANIA | 1348271 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 992 mm |
| CU | 26,9 mm |
| CL | 30,45 mm |