RUBBER BUSHING, CAB
- Product Name
- RUBBER BUSHING, CAB
- Product No.
- 469 33 022
- Product Group
- EAN No
- 8680580229293
- Weight (kg)
- 0.1150
- Quantity in Box
- 10
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81962100462 |
| MAN | 81962100369 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 48 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø14 mm |
| DIAMETER | Ø30 mm |