CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 11 019
- Product Group
- EAN No
- 8680580092538
- Weight (kg)
- 7.8000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 5010305367 |
| RVI | 5010488167 |
| RVI | 7420892958 |
| VOLVO | 20709844 |
| VOLVO | 20892958 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 42 mm |
| LENGTH | 898 mm |
| CU | 23,5 mm |
| CL | 26,2 mm |