REPAIR KIT FOR CABIN
- Product Name
- REPAIR KIT FOR CABIN
- Product No.
- 469 22 003
- Product Group
- EAN No
- 8680580228708
- Weight (kg)
- 0.4150
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 1377562S |
| SCANIA | 2129313S |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 80 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø16 mm |
| DIAMETER | Ø60 mm |