DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 11 352
- Product Group
- EAN No
- 8680580092972
- Weight (kg)
- 9.3000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| DAF | 1448065 |
| DAF | 1373879 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| CU | 27,1 / 27 mm |
| LENGTH | 805 mm |
| CL | 30,2 / 30,4 mm |