STEERING ROT
- Product Name
- STEERING ROT
- Product No.
- 297 11 337
- Product Group
- EAN No
- 8680580092903
- Weight (kg)
- 6.5000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 4054600605 |
| MERCEDES | 4054600305 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 42 mm |
| LENGTH | 700 mm |
| CU | 23,94 mm |
| CL | 28,8 mm |