ENGINE MOUNTING
- Product Name
- ENGINE MOUNTING
- Product No.
- 109 22 007
- Product Group
- EAN No
- 8680580011584
- Weight (kg)
- 0.0733
- Quantity in Box
- 6
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 384595 |
| SCANIA | 0384595 |
| SCANIA | 000384595 |
| SCANIA | 00384595 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| JOINT TOOTH | M8 x 1,25 mm |
| HEIGHT | Ø40 mm |
| DIAMETER | Ø60 mm |