PROTECTING CUP
- Product Name
- PROTECTING CUP
- Product No.
- 242 44 001
- Product Group
- EAN No
- 8680580067482
- Weight (kg)
- 0.0480
- Quantity in Box
- 10
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3852680696 |
| MERCEDES | 6202680196 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 20 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø20 mm |
| DIAMETER | Ø58 mm |