BALL JOINT
- Product Name
- BALL JOINT
- Product No.
- 372 44 062
- Product Group
- EAN No
- 8680580163238
- Weight (kg)
- 2.7000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0003501513S |
| MERCEDES | 6323500006S |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 130 mm |
| HEIGHT | 24 mm |
| B | 67,3 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø19 mm |
| DIAMETER | Ø85 mm |