( 109 33 030 ) BUFFER, CAB
- Product Name
- ( 109 33 030 ) BUFFER, CAB
- Product No.
- 375 33 091
- Product Group
- EAN No
- 8680580168387
- Weight (kg)
- 0.0780
- Quantity in Box
- 10
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81962100515 |
| MAN | 81962100482 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| JOINT TOOTH | M10 x 1,5 mm |
| HEIGHT | 37 mm |
| DIAMETER | Ø50 mm |