STABILIZER MOUNTING
- Product Name
- STABILIZER MOUNTING
- Product No.
- 375 44 019
- Product Group
- EAN No
- 8680580168752
- Weight (kg)
- 0.2800
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 5010304950 |
| MERCEDES | 6203200828 |
| MERCEDES | 3873260181 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 63 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø51 mm |
| DIAMETER | Ø86 mm |