RUBBER BUSHING
- Product Name
- RUBBER BUSHING
- Product No.
- 375 44 030
- Product Group
- EAN No
- 8680580168868
- Weight (kg)
- 0.0430
- Quantity in Box
- 10
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3143260153 |
| MERCEDES | 3093200073 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 30 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø12 mm |
| DIAMETER | Ø30 mm |