STABILIZER BUSH
- Product Name
- STABILIZER BUSH
- Product No.
- 375 44 159
- Product Group
- EAN No
- 8680580170175
- Weight (kg)
- 0.4025
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0003262781 |
| MERCEDES | 0003262281 |
| MERCEDES | 0003262381 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 52 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø32 mm |
| DIAMETER | Ø60 mm |