CABIN MOUNTING
- Product Name
- CABIN MOUNTING
- Product No.
- 469 22 002
- Product Group
- EAN No
- 8680580228692
- Weight (kg)
- 0.0200
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 390359 |
| SCANIA | 0390359 |
| SCANIA | 165332 |
| SCANIA | 347245 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 44 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø28 mm |
| DIAMETER | Ø91 mm |