CABIN MOUNTING REAR
- Product Name
- CABIN MOUNTING REAR
- Product No.
- 469 33 001
- Product Group
- EAN No
- 8680580229095
- Weight (kg)
- 0.8600
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81962100002 |
| MAN | 81962100001 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| JOINT TOOTH | M16 x 1,5 mm |
| HEIGHT | 56 mm |
| DIAMETER | Ø100 mm |