BUFFER, CAB
- Product Name
- BUFFER, CAB
- Product No.
- 469 33 005
- Product Group
- EAN No
- 8680580229132
- Weight (kg)
- 2.4800
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 83962100500 |
| MAN | 81962100339 |
| MAN | 81962100329 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| JOINT TOOTH | M16 x 1,5 mm |
| HEIGHT | 92 mm |
| DIAMETER | Ø130 mm |