RUBBER BUFFER
- Product Name
- RUBBER BUFFER
- Product No.
- 469 33 009
- Product Group
- EAN No
- 8680580229163
- Weight (kg)
- 0.1350
- Quantity in Box
- 10
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81962100522 |
| MAN | 81962100127 |
| MAN | 81962100153 |
| MAN | 81962100602 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| JOINT TOOTH | M10 x 1,5 mm |
| HEIGHT | 30 mm |
| DIAMETER | Ø50 mm |