MOUNTING, EXHAUST
- Product Name
- MOUNTING, EXHAUST
- Product No.
- 469 33 010
- Product Group
- EAN No
- 8680580229170
- Weight (kg)
- 0.2325
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81962100130 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| INFO | A 70 |
| JOINT TOOTH | M10 x 1,5 mm |
| HEIGHT | 45 mm |
| DIAMETER | Ø50 mm |