BUFFER, CAB
- Product Name
- BUFFER, CAB
- Product No.
- 469 33 013
- Product Group
- EAN No
- 8680580229200
- Weight (kg)
- 0.0870
- Quantity in Box
- 10
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81962100407 |
| MAN | 81962100362 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 18 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø15 mm |
| DIAMETER | Ø60 mm |