RUBBER BUSHING, CAB
- Product Name
- RUBBER BUSHING, CAB
- Product No.
- 469 33 020
- Product Group
- EAN No
- 8680580229279
- Weight (kg)
- 0.5200
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81962100424 |
| MAN | 81962100437 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 68 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø16,5 mm |
| DIAMETER | Ø70,5 mm |