BALL JOINT
- Product Name
- BALL JOINT
- Product No.
- 297 00 090
- Product Group
- EAN No
- 8680580077276
- Weight (kg)
- 1.5500
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 85114149 |
| VOLVO | 6884001 |
| VOLVO | 3092471 |
| VOLVO | 1698847 |
| VOLVO | 1698533 |
| VOLVO | 1507822 |
| VOLVO | 1505758 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 126 mm |
| CU | 24 mm |
| CL | 29 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M30 x 1,5 mm LFT |