BEARING, STABILIZER BAR
- Product Name
- BEARING, STABILIZER BAR
- Product No.
- 375 22 049
- Product Group
- EAN No
- 8680580167472
- Weight (kg)
- 0.3850
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 469081 |
| SCANIA | 1919010 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 100 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø39 mm |
| DIAMETER | Ø70 mm |