DRAGLINK
- Product Name
- DRAGLINK
- Product No.
- 297 11 439
- Product Group
- EAN No
- 8680580093160
- Weight (kg)
- 5.5000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0034605105 |
| MERCEDES | 0024607805 |
| MERCEDES | 0024607705 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 36 mm |
| LENGTH | 916 mm |
| CU | 24 mm |
| CL | 28,8 mm |