DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 12 420
- Product Group
- EAN No
- 8680580096499
- Weight (kg)
- 12.9000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 2412628 |
| SCANIA | 1895854 |
| SCANIA | 1755490 |
| SCANIA | 1428193 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 62 mm |
| LENGTH | 875 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |