DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 12 422
- Product Group
- EAN No
- 8680580096512
- Weight (kg)
- 7.8500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 475460 |
| SCANIA | 1895862 |
| SCANIA | 1755506 |
| SCANIA | 1433532 |
| SCANIA | 2412635 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| CL | 30,2 mm |
| CU | 27,1 mm |
| LENGTH | 569 mm |
| PIPE DIAMETER | 48 |