DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 11 576
- Product Group
- EAN No
- 8680580093313
- Weight (kg)
- 7.9000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| IVECO | 8135492 |
| IVECO | 41016961 |
| IVECO | 41005469 |
| IVECO | 08135492 |
| IVECO | 41016960 |
| IVECO | 41011476 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 758 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |