DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 11 611
- Product Group
- EAN No
- 8680580093375
- Weight (kg)
- 0.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| IVECO | 41016958 |
| IVECO | 8135446 |
| IVECO | 41005472 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 767 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |