DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 11 803
- Product Group
- EAN No
- 8680580094402
- Weight (kg)
- 10.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 5010557232 |
| RVI | 5010488099 |
| RVI | 5010383431 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 935 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30 mm |