BEARING
- Product Name
- BEARING
- Product No.
- 702 01 043
- Product Group
- EAN No
- 8680580245828
- Weight (kg)
- 0.4175
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 5010566166 |
| RVI | 7420844705 |
| RVI | 5010358235 |
| VOLVO | 20844705 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 23,5 mm |
| DIAMETER | Ø 80 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø 50,5 mm |