WASHER
- Product Name
- WASHER
- Product No.
- 706 01 236
- Product Group
- EAN No
- 8680580251133
- Weight (kg)
- 0.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| FRUEHAUF | M002882 |
| MERITOR | 21006627 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| THICKNESS | 0,8 mm |
| DIAMETER | 51 mm |
| INSIDE DIAMETER | 38,8 mm |