DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 16 521
- Product Group
- EAN No
- 8680580098844
- Weight (kg)
- 0.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 1450364 |
| SCANIA | 1895860 |
| SCANIA | 1755502 |
| SCANIA | 2412633 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 48 mm |
| LENGTH | 816 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |