BUSHING, DRAG LINK
- Product Name
- BUSHING, DRAG LINK
- Product No.
- 375 22 059
- Product Group
- EAN No
- 8680580322451
- Weight (kg)
- 0.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 1345202 |
| SCANIA | 1520607 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| DIMENSION | 0,246 kg |
| HEIGHT | 70 mm |
| DIAMETER | Ø60 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø55 mm |