TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 00 350
- Product Group
- EAN No
- 8680580182161
- Weight (kg)
- 20.1000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6593503906 |
| MERCEDES | 6593501606 |
| MERCEDES | 6243500506 |
| MERCEDES | 3953501306 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 629 mm |
| Ax | 152 mm |
| PIPE DIAMETER | 58 mm |
| BUSHING HOLE DIAMETER | 21 mm |