TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 04 881
- Product Group
- EAN No
- 8680580182420
- Weight (kg)
- 10.6000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81432206236S |
| MAN | 81432206380 |
| MAN | 81432206401 |
| MAN | 81432206237 |
| MAN | 81432206305 |
| MAN | 81432206304 |
| MAN | 81432206229 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 19 mm |
| PIPE DIAMETER | 48 mm |
| Ax | 130 mm |
| LENGTH | 572 mm |