TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 11 785
- Product Group
- EAN No
- 8680580184707
- Weight (kg)
- 7.8000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 8074268 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 17 mm |
| PIPE DIAMETER | 46 mm |
| Ax | 100 mm |
| LENGTH | 575 mm |