DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 11 437
- Product Group
- EAN No
- 8680580093146
- Weight (kg)
- 6.7000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | A0034608605 |
| MERCEDES | 0034608305 |
| MERCEDES | 0034608605 |
| MERCEDES | A0034607205 |
| MERCEDES | A9614600005 |
| MERCEDES | 0034607205 |
| MERCEDES | 0034608505 |
| MERCEDES | 9614600005 |
| MERCEDES | A0034605505 |
| MERCEDES | A0034608305 |
| MERCEDES | A0034608505 |
| MERCEDES | 0034605505 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 42 mm |
| LENGTH | 776 mm |
| CU | 24 mm |
| CL | 28,8 mm |