BALL JOINT,RIGHT HAND THREAD
- Product Name
- BALL JOINT,RIGHT HAND THREAD
- Product No.
- 297 05 051
- Product Group
- EAN No
- 8680580086896
- Weight (kg)
- 1.2400
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 85112073 |
| VOLVO | 85125126 |
| MERCEDES | 0014604848 |
| MERCEDES | 0014605148 |
| MERCEDES | 0014608048 |
| MERCEDES | 0014608648 |
| MERCEDES | 0024604705PART |
| MERCEDES | 0024604805PART |
| MERCEDES | 0014609948 |
| MERCEDES | 0014603848 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 115 mm |
| CU | 24 mm |
| CL | 28,8 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M30 x 1,5 mm RHT |