DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 11 350
- Product Group
- EAN No
- 8680580092958
- Weight (kg)
- 6.5500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| DAF | 1408245 |
| DAF | 1407688 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 38 mm |
| LENGTH | 849 mm |
| CU | 19,9 mm |
| CL | 22,7 mm |