TIE ROD END
- Product Name
- TIE ROD END
- Product No.
- 297 06 715
- Product Group
- EAN No
- 8680580089019
- Weight (kg)
- 1.0900
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| DAF | 1700912PART |
| DAF | 1401942 |
| DAF | AFRA635 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 120 mm |
| CU | 19,9 mm |
| CL | 22,7 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M30 x 1,5 mm LFT |