DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 00 064
- Product Group
- EAN No
- 8680580077139
- Weight (kg)
- 8.2400
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 1626751 |
| VOLVO | 1610338 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| CL | 31,7 mm |
| CU | 27,3 mm |
| LENGTH | 800 mm |
| PIPE DIAMETER | 42 mm |