CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 00 103
- Product Group
- EAN No
- 8680580077351
- Weight (kg)
- 6.4000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3354600005 |
| MERCEDES | 3464605005 |
| MERCEDES | 3464600105 |
| MERCEDES | 3464600005 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 40 mm |
| LENGTH | 725 mm |
| CU | 23,5 mm |
| CL | 26,2 mm |