DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 00 476
- Product Group
- EAN No
- 8680580077856
- Weight (kg)
- 7.5000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 1596041 |
| VOLVO | 1584620 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| CL | 31,7 mm |
| CU | 27,3 mm |
| LENGTH | 670 mm |
| PIPE DIAMETER | 40 mm |