CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 00 504
- Product Group
- EAN No
- 8680580077931
- Weight (kg)
- 1.8900
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6684600705 |
| MERCEDES | 6684601105 |
| MERCEDES | 6684600905 |
| MERCEDES | 6684600505 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| CU | 16,2 mm |
| LENGTH | 465 mm |
| PIPE DIAMETER | 30 mm |
| CL | 18,2 mm |